Paketleme

Paketleme


Paketleme

İzmir Evden Eve Nakliyat olarak müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Her ekipte mutlaka bir montör elemanı vardır. Bu montör elemanı gardolap eşya dolabı v.b. sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde monteleyecektir.

Mavi Ege Evden Eve Nakliyat Paketlemede Profesyoneldir

Taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde yapılmaktadır.Taşıma konteynerlerinin içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir. Konteyner duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır. Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.Kamyon içi esya tasima için özel tasarlanmis yüzeye sahiptir.

ANBALAJMA İŞLEMLERİNİ NASIL YAPARIZ?

MOBİLYALAR: Özel ekiplerimiz tarafından de-montesi yapılan mobilyalar Avrupa’dan ithal kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

YATAK, KOLTUK VE SANDALYE: Bu tip temizliği önemli olan eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, Avrupa’dan ithal pet Kraft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

ŞİFONYER, YEMEK MASAS, KOMODİN, SEHPA BÜFE, CAMLI VİTRİN: Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

BEYAZ EŞYALAR: De-montesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra Kraft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

ELEKTRONİK EŞYALAR: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

AYNA- CAM VE HASSAS EŞYALAR: Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

ANTİKA,SERAMİK,PORSELEN,RESİM,YAĞLI BOYA TABLO: Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

AVİZE,LAMBA: De-montesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış karton kolilere yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

ELBİSE: Gardolap içerisinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içerisinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

AYAKKABI, ÇANTA: Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

MUTFAK EŞYALARI: Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

BANYO VE TEMİZLİK MALZEMELERİ: Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. (örnek: havlu ile paspas aynı koliye koyulmaz)

Paketlemeye dair daha detay bilgiyi İzmir evden eve nakliyat sayfamızda bulabilirsiniz. Arzu ederseniz İzmir nakliyat telefon sayfamızdan bize erişim sağlayabilirsiniz.Yorum Yaz