Paketleme

Paketleme


Paketleme

İzmir Evden Eve Nakliyat firması olarak, mobilyaları ambalajlamak için kullandığımız kaliteli ve nitelikli malzemeler ile müşteriye verdiğimiz değeri göstermekteyiz ve müşterinin güvenini kazanmaktayız. Ambalajlanacak mobilyalarınızın ve eşyalarınızın boyutları esas alınarak karton ve kutu variller tercih edilmektedir. Kırılabilir cam ve benzeri eşyalarınız için dayanıklı karton kutular, yatak ve minder tarzı eşyalarınıza göre ayarlanmış yatak paketleme kutuları, kıyafetlerinize uygun askılı ve yatay yüksek uzunlukta kutular, beyaz eşya mobilyalarınız için balonlu naylon, tırtıklı (kese kâğıdı) kâğıt ve Kraft ambalaj kâğıdı tercih edilmektedir. Cam folyosu ile cam malzemeleriniz paketlenmektedir. Ayna, mermer türü eşyalarınıza özel üretim ahşap ambalajlar, eski değerli eşyalarınız içinse özel ambalajlama yöntemleri kullanılmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız içinde mutlaka montaj işinde usta kişi bulunmaktadır. De-montaj ile eşyalarınıza zarar verilmeden sökülmektedir ve taşındığınız yere montaj işlemiyle takılmaktadır.

Mavi Ege Evden Eve Nakliyat Paketlemede Profesyoneldir

Nakliyat sırasında tüm eşyalarınızın ambalajlama, taşıma, gümrük denetim işlemleri, taşınılan mekana getirilmesi, mekanda paketlerin dikkatli şekilde açılması ve montaj işlemlerinin yapılması özen gösterilerek yapılmaktadır. Özel tasarlanmış nakliyat konteynerlerinin verimli bir taşıma işlemi için oldukça hassas bir yapısı vardır. Konteynerin yan kaplama yerleri suntadan yapılmıştır ve aralarında ise iple sabitlemek için çubuklar bulunmaktadır. Araçların içinde giysi dolabı ve nakliyat varilleri hazırlanmış halde koyulmuştur. Aracın iç tarafı nakliyata uygun şekilde dizayn edilmiştir.

AMBALAJMA İŞLEMLERİNİ NASIL YAPARIZ?

MOBİLYALAR: Nakliyat işinde uzman personellerimiz eşyalarınızın de-monte işlemini yapmaktadır sonrasında ise eşyalarınız Kraft yapılı balonlu naylonlarla paketlenip karton levhalarla korunmaktadır.

YATAK, KOLTUK VE SANDALYE: Strech sargı ile temizlik açısından özen gösterilmesi gerekli mobilyalar sarılır. Avrupa’dan gelen levha karton ve pet Kraft kâğıtlı balonlu naylon ile ambalaj işlemi yapılmaktadır.

ŞİFONYER, YEMEK MASASI, KOMODİN, SEHPA BÜFE, CAMLI VİTRİN: Paketleme işlemi bu eşyalara özel olarak yapılan köpük profiller ile yapılır ve strech sargı ile sabit hale getirilir. Balonlu naylon Kraft kâğıtlarla kaplanır ve levha karton ile korunmaktadır.

BEYAZ EŞYALAR: Sabitlenen beyaz eşyalar de-monte ile çıkarılır ve balonlu naylon Kraft kâğıtlarla ambalajlanır ve levha karton ile sarılarak korunmaktadır.

ELEKTRONİK EŞYALAR: İşinde uzman ekibimizle kabloları ayrılmış elektronik eşyalarınızı balonlu naylon, beyaz kâğıt ve köpükle kaplayıp sonrasında kutulamaktayız.

AYNA-CAM VE HASSAS EŞYALAR: Hassas ve kırılabilir olan eşyalarınızı yumuşak balonlu naylon ve beyaz kâğıt ile en iyi şekilde kaplamaktayız, dayanıklılığı yüksek kolilerle ambalajlamaktayız. Büyük ölçekli cam ve ayna gibi eşyalarınızı köpük ve strafor ile kaplanmış tahta sandıklara koymaktayız.

ANTİKA, SERAMİK, PORSELEN, RESİM, YAĞLI BOYA TABLO: Böyle antika, değerli ve kıymetli eşyalarınızı özel yapılan ve içi son derece güvenlikli strafor ile kaplanmış ağaç sandıklarla güvenilir bir biçimde taşınmaktadır.

AVİZE, LAMBA: Yerinden çıkarılan avize ve lambalarınızı boyutlarına uygun köpük ve beyaz kâğıtla kaplı kolilere koymaktayız.

ELBİSE: Taşıma askısı bulunan kutulara askı gerektiren kıyafetlerinizi asarak nakliyata uygun hale getirmekteyiz. Diğer kıyafetlerinizi ise yatay kolilere koyarak ambalajlamaktayız.

AYAKKABI, ÇANTA: Beyaz kağıtlara ayakkabı ve çantalar yerleştirip kaplanır ve paketlenir. Dayanıklılığı iyi olan küçük kutulara koyularak zarar görmesi engellenmektedir.

MUTFAK EŞYALARI: Fincanlarınız, bardaklarınız ve porselen tarzı tabaklarınız balonlu naylon ile sarılır ve tek tek kutulara koyulur. Mutfakta kullandığınız diğer malzemeleriniz ise beyaz kağıt ve balonlu naylon ile kaplanır zarar görmesi engellenecek kolilere koyulmaktadır.

BANYO VE TEMİZLİK MALZEMELERİ: Banyonuzda bulunan diş macunu, diş fırçası, duş malzemesi, havlu, temizlik ürünleri vb. malzemeler özenle ve dikkatli bir biçimde kutulara koyulmaktadır.

Ambalajlama ile ilgili ayrıntılı bilgi için İzmir evden eve nakliyat sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak İzmir nakliyat telefon sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.