Karşıyaka Taşımacılık

Karşıyaka Taşımacılık


Karşıyaka Taşımacılık

Karşıyaka taşımacılık hizmeti için firmamız, uzman personelini, donanımlı araçlarını daima hazır tutmaktadır.

Karşıyaka Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Karşıyaka İzmir’in bir ilçesi olmasına karşın sanki farklı bir şehirmiş gibi düşünülmektedir. Bunda ki en büyük neden de buradaki insanların bu durumu benimsemelerinden kaynaklanmaktadır. Karşıyaka taşımacılık firmaları da diğer İzmir firmaları ile pek çok benzer Karşıyaka nakliyatyönleri bulunmasına karşın kendilerini farklı nitelendirmektedirler. Oysa farklılık sadece İzmir ve Karşıyaka firma ayrımı olmamalıdır.

Karşıyaka Nakliyacilerine Dikkat

Modern işini iyi yapan firma ile korsan, insanları yoran firma ayrımı çok daha doğru olacaktır.
Karşıyaka taşımacılık sektöründe ne yazık ki kayıt dışı çalışan onlarca firma bulunmaktadır. Bu firmaların tek sorunu kayıt dışı çalışmaları değil aynı zamanda işlerini de çok kötü yapmaları ile ünlenmiştir.

Eşyaların özensiz taşınmasından tutun da eşyaların kaybolmasına kadar birçok olumsuzluğu barındırmaktadırlar. Üstelik bu firmaların her hangi bir yeri olmayıp sadece bir telefon ve kamyondan ibaret olmaları hesap verilebilirliklerini de en aza indirgemektedir.

Mavi Ege Karşıyaka Nakliyat

Karşıyaka taşımacılık firmalarında modernliğin simgesi olarak Mavi Ege firmasının çalışma prensiplerinden bahsedecek olursak ilk olarak müşteri memnuniyeti ön plandadır.karşıyaka taşımacılık

Bunun içinde her şeyin ince ayrıntısına kadar hesaplanıp müşteriye açıklandığı ve yapılacak işin ve ödemenin yer aldığı bir sözleşmenin hayata geçirildiği bir çalışma şekli ön plandadır.
İnternette ya da farklı şekillerde karşınıza çıkan firmaların çoğu telefonda size bir fiyat vermektedirler.

Kabaca verilen bu fiyat gerçeği yansıtmamaktadır. Doğru olması gereken taşınacak yerin ve eşyaların görülüp ona göre bir değerlendirme yapmaktır. Yer önemlidir çünkü zemin katta mı yoksa onuncu katta mı yer almaktadır.

Buna göre asansörlü taşımacılık yapılacak mı yapılmayacak mı bunun kararı verilmektedir. Bu öneli bir olgudur. Çünkü nakliyat fiyatını belirleyen unsurların başında asansör kullanımı gelmektedir.

Karşıyaka taşımacılık sektöründe önemli olan bir diğer olgu da personelin eğitimi ve kalitesidir.

Mavi Ege firması olarak vasıfsız insanlarla çalışmak zorunda kalsak dahi asgari bir eğitimden geçirerek ve onun işe hâkimiyetini arttırarak iş gücü kalitesini yükseltmekteyiz. Eşyaların sökülüp demonte edilmesinden tutun da paketlenmesine kadar pek çok bilgi gerektiren bir süreçten bahsediyoruz.

Karşıyaka Nakliyat Fiyatı

Mavi ege firması olarak ilk olarak taşınacak yerinizi görerek size, Karşıyaka nakliyat fiyatı bildiriyoruz. Sözü anlaşmayı sağladıktan sonra sözleşmenin imzalanası ve isteniyorsa sigortanın yapılması ile nakliyat süreci başlamış bulunmaktadır. Uzman arkadaşımızın değerlendirmesi sonrasında ne tür bir araç kullanacağımızı belirleyip taşıma gününü saptıyoruz.

Eğer asansör kullanılacak ise o gün asansörün sağlıklı çalışması için gereken bakımları bir kez daha kontrol ediyoruz. Burada asansörün kendimize ait olduğunu baka bir yerden kiralanmadığını belirtelim.

Bu niçin önemlidir? Çünkü asansörü kiralama yoluna giden İzmir evden eve firmaların taşınma sırasında asansörü bulundurmakta sıkıntı yaşadıkları herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Yeni yerinizde eşyaların yerleştirilmesi ve montajı yapılır ve işlem tamamlanmış olunur.

Diğer bir ilçemiz Bornova nakliyat bilgileri için ise Bornova evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Yorum Yaz