Karabağlar Nakliyatçı

Karabağlar Nakliyatçı

İzmir’in Karabağlar ilçesinde her türlü taşıma işi için nakliye hizmeti veren bir firmadır Karabağlar nakliyatçı. Nakliye hizmetimizi sadece Karabağlar için değil İzmir’deki tüm adreslerden eşya alıp istenilen adreslere nakliye yapmaktayız.

Karabağlar nakliyatçı olarak nakliye işlemimizi İzmir il sınırları dışına da yapmaktayız. Tüm yurt geneline hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız İzmir’den yola çıkar ve istediğiniz adrese götürülür.

Karabağlar nakliyatçı

Eğer bir nakliye firması ile iş yapmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken en önemli unsur yasallığı olan bir firma bulmak olmalıdır. Karabağlar nakliyatçı yasal olarak hizmet veren bir firmadır.

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar evden eve nakliyat yasallığını nasıl sağlıyor? Firmamız yasallığını işletme olarak sahip olması gereken evrakları bulundurarak sağlamaktadır. Nakliyat işi yapan her firmanın Ulaştırma Bakanlığı onaylı yetki belgesi olmalıdır.

Karabağlar evden eve nakliyat firması olarak K3 taşıma yetki belgemiz bulunmaktadır. Birçok firma bu yasallığı önemsememektedir. Bu firmalar korsan nakliyat işi yaparak vergi vermekten kaçarlar. Ayrıca korsan nakliyat firmaları hem çok pahalıdan iş yaparlar hem de yaptıkları işin bir niteliği ve kalitesi yoktur.

Eşyalarınızın başına taşıma sırasında gelebilecek sorunları kesinlikle kabul etmezler. Üstüne üstün bir de pişkin bir şekilde “ Bizim yapabileceğimiz bir şey yok, bizden kaynaklı değil. “ gibi cümleler sarf ederler.

Oysa Karabağlar evden eve nakliyat olarak size altın değerinde öğütlerimiz olacaktır. Bu öğütlerimizi lütfen dikkate alınız.

Karabağlar evden eve eşya taşıtırken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Bir ekspertiz raporu hazırlatmalısınız. Ekspertiz raporunu hazırlayan kişi bu işi yapan biri olmalıdır. Bu rapor sayesinde bir plan oluşturulur ve evden eve nakliyat hizmetinin nasıl yapılacağı belirlenir. Taşıma işleminin bedeli belirlenir. Böylece hem nakliye firması için hem de sizin için adil bir taşıma olmuş olur.
  • Nakliye firmaları ile sözleşme yapmayı unutmayın. Şunu unutmayın sözleşme sorumluluk demektir. Bazı firmalar sorumluluk almamak için sözleşme yapmaktan kaçınır. Ama sözleşme eşyalarınızın ve sizin güvenliği açısından oldukça önemlidir.
  • Eşyalarınız için taşıma sigortası yaptırmalısınız. Taşıma sigortası sayesinde eşyalarınızın başına bir şey geldiği durumda eşyalarınızın bir telafisi olacaktır. Böylece riske girmemiş olursunuz. Hem de sizi uğraştıracak nakliye firmalarına laf anlatma derdiniz olmaz.
  • Nakliye firmalarına doğru bilgi vermeye özen göstermelisiniz. Oda sayısı, taşınacak eşyaların yoğunluğu bu bilgileri doğru vermediğiniz takdirde birçok iş ters gidecektir. Nakliye firmasının ayarlayacağı araç, paketleme malzemesi, taşıma için ayarlanan elaman sayısına varana kadar her şey yetersiz kalacaktır.
  • Son olarak nakliye firması ile çalışmayı düşünüyorsanız daha önce nakliye firması ile çalışmış kişilerden yorum alın uyarılar doğrultusunda hareket edin ve firma araştırması yaparak karşılaştırma yapın.

Karabağlar evden eve nakliyat firması olarak yukarda belirttiğimiz bütün imkanları sağlamakta ve karşılamaktayız.

Karabağlar Nakliyat Fiyatı

Karabağlar nakliyat firması olarak işimizi kaliteli, güvenli ve temiz bir şekilde yapmaktayız. Nakliye işini gerçekleştirmeden önce o bölgeyi inceler ve aracımızı en doğru nasıl yerleştiririz ona bakarız.

Karabağlar nakliyat fiyatı belirlenirken oda sayısı, eşya sayısı, mesafe vb. birçok etken göz önünde bulundurulur. Firmamız taşıma işi için özenli hareket eder paketleme esnasında hassas ve kırılacak olan eşyaları kırılacak etiketi ile etiketler. Bu da eşyalarınız konusunda ne kadar hassas olduğumuzu gösterir.

Ekibimiz demontaj ve montaj imkanı sağlamaktadır. Eşyalarınızın kurulumu yapılır, yerleştirilir. Kirlenme oranını azaltmak için galoş ile çalışmaktayız. Daha sonra oluşan dağınıklığı da ekibimiz temizleyip işini bitirmektedir.

Karabağlar nakliyat fiyatı bu doğrultuda belirlenir. Ama aklınıza yatmayan veya aklınızı karıştıran sorularınız var ise hemen bizimle irtibata geçin. Hem Karabağlar nakliyat fiyatı hakkında detaylı bilgi alırsınız hem de kafanızı karıştıran sorularınızın cevabını almış olursunuz.

Daha fazla bilgi için İzmir evden eve nakliyat sayfamıza da arzu ettiğinizde göz gezdirebilirsiniz. 

Bornova ilçesinde taşınma için bilgi edinmek isterseniz de Bornova nakliyat sayfamızda bilgilendirme yaptık, ilginizi çekebilir.


Karabağlar Nakliyatçı Karabağlar Nakliyatçı

Yorum Yaz