İzmir Nakliyat Fiyatı

İzmir Nakliyat Fiyatı


İzmir Nakliyat Fiyatı

Eşyanızı taşıtmak istiyorsunuz ve internette firma arayışına girdiniz ve karşınıza İzmir nakliyat fiyatı 500 TL’ye bütün eşyalarınızı taşıyoruz gibi siteler yada ilanlar çıktığında bu ilanlara karşı dikkatli olmanızı öneririz. Çünkü bu büyük bir kandırmacanın ilk durağıdır.

İzmir Nakliye Fiyatı Bilgilendirme

İzmir nakliyat fiyatı sadece ucuzluğu ile değerlendirilmemesi gereken bir olgudur. Bu fiyatı sorarken ne gibi hizmetler alacağınızı hangi hizmetlerin nasıl bir maliyeti olduğunu bilmeniz izmir ucuz nakliyat fiyatıönemlidir.
Bu yukarda söylediğimiz şekilde fiyat veren bir firmaların genelde yaptıkları taşınma esnasında çeşitli bahaneler üreterek örneğin yok eviniz sekizinci kattaymış, yok iki ev arasındaki mesafe uzunmuş, yok eşyalarınız çok fazlaymış diyerek sizden fazladan para istemektedirler.

Bu istediklerini vermediğiniz takdirde ise eşyalarınızı taşımayı red etmekte veya işi çeşitli şekillerde yokuşa sürmektedirler.

Her şeyi ayarlamış olduğunuz için sadece İzmir nakliyat fiyatı yüzünden mağdur olmamak için istedikleri ücreti vermek zorunda kalırsınız.

İzmir Nakliyat Fiyatı Nedir?

Şunu çok iyi bilmelisiniz ki her hizmetin bir değeri vardır. Bu değerin altında almaya kalktığınızda ise illaki bir şekilde başınız ağrıyacaktır.

Biz Mavi Ege firması olarak İzmir nakliyat fiyatı vermeden önce bir uzmanımız taşınacak yeri ve eşyaları görüp gidilecek mesafeyi hesaplayıp kullanılacak araç ve gereçleri de hesaba katarak bir rakam vermekteyiz.

Eğer asansör kullanılacak ise farklı bir rakam kullanılmayacak ise farklı bir rakam olacaktır. Keza eşyaların paketlenmesinde özel araç ve gereçler kullanılacak ise farklı bir rakam kullanılmayacak ise farklı bir rakam ortaya çıkacaktır. Aynı şekilde eşyaların demontesini biz yapacak isek ve bizim personelimizin yapamayacağı dışardan bir uzmanın gerekli olduğu durumlarda farklı bir İzmir nakliyat fiyatı oluşacaktır.
Bütün bunları ise firmamız eşyalarınızı gördüğü andan itibaren size sözlü olarak bildirmekte ve eğer bizimle taşınma işlemini gerçekleştirecek olursanız bunları yazılı bir sözleşmeye deizmir nakliyat fiyatı dökmekteyiz. Böylece yok şu rakamda anlaştık yok bu fiyata dahil değildi gibi tartışmaların da önüne geçmiş bulunmaktayız.

İzmir Asansörlü Taşımacılık Fiyatı

İzmir nakliyat fiyatı konusunda en çok tartışılan asansörlü taşımacılık hususunda olmaktadır. Kuşkusuz asansörlü taşımacılık yüksek binalarda önemli bir zaman kazanımının yanı sıra eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasında da oldukça etkilidir.

Firma size asansörlü taşımacılık yapacağım deyip te taşınma esnasında saatlerce asansörün beklendiği durumlar oldukça sık görülmektedir. Bunun nedeni ise firmanın asansöre sahip olmayıp başkalarından kiralama yolunu seçmesidir.

Firma böylesi bir durumla karşılaşmamak için asansörlü taşımacılık fiyatını yüksek tutmakta böylece sizi normal taşımacılığa yönlendirmektedir.

Mavi Ege firması olarak sözleşmeli, sigortalı, asansörlü İzmir evden eve nakliyat hizmetini oldukça uygun rakamlarla ve düzgün bir şekilde yapmaktayız.


    • Veysel  - 05382070616 - İzmir
    • 16/10/2017 15:41:41
    • Yaptığınız sözleşme ile güven vererek başladınız. Personel ve araçlarınızı görünce daha emin oldum. Profesyonel taşımacılığınız için teşekkürler.


Yorum Yaz