İzmir Konya Nakliyat

İzmir Konya Nakliyat

Günümüzde bir yerden bir yere taşınmak çok zor. Hele ki güvenilir bir nakliye firması bulmak daha da zor. İzmir Konya nakliyat firması olarak çalışma prensibimiz ile bu işi hakkı ile yapan sayılı firmalardan bir tanesiyiz.

İzmir Konya Nakliyat Sigortalı

İzmir Konya arası 550 km 6 saat 50 dakikadır. Bu süre zarfında eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Nasıl mı? Firmamız eşyalarınız için gerekli olan nakliye sigortasını yapmaktadır. Eşyalarınızın başına herhangi bir şey geldiğinde bu bizi ilgilendirmez diyen firmalardan değiliz.

Kesinlikle İzmir Konya nakliyat olarak eşyalarınızı önemsemekteyiz. Bu nedenle eşyalarınızı paketleme için geldiğimizde özel ambalaj etiketleme yöntemimiz ile kırılacak eşyalarınızın üzerine gerekli etiketi koymaktayız. Eşyalarınız hassasiyet derecesine ve ağırlıklarına göre yerleştirilir.

İzmir Konya nakliyat firmamız taşıma yapılacak yere gelmeden önce taşıma yapacağı yeri inceler. Aracımızı nasıl daha rahat kullanabileceğimizi tespit ederiz ve en rahat ve güvenli taşıma planını oluştururuz.

Konya İzmir Nakliyat firmamız taşıma işini özel araçları ile yapmaktadır. Bu özel araçlarımız size özel olmak ile birlikte iki farklı taşıma şekline sahiptir. Bunlar; parça eşya taşıma ve komple sadece tek bir şahsa ait eşya taşımadır.

Konya İzmir Nakliyat

Konya İzmir nakliyat bünyemizde parça eşya taşıma hizmetimizi az eşyaya sahip olan bireylen kullanmasını öneririz. Bu işlemde nakliyat aracımız kişilerin eşyalarına göre bölümlendirilir. Bölümlendirilen yerlere eşyalarınız yerleştirilir. Bu yöntemin tek sıkıntısı aracımızın dolmasını beklemeniz olacaktır.

İzmir Konya Nakliyat

Diğer yöntemde aracımız sadece sizin için hizmet verecektir. Verilen adrese yalnızca sizin eşyalarınız taşınır ve yerleştirilir. Konya İzmir nakliyat firmamız bütün işlerini yasal yollarla yapan bir firmadır. Şehirlerarası nakliye belgesine sahip, işini fatura keserek yapan, gerekli bakanlıktan firma yasallığı oluşturulan bir firmadır.

Eğer eşyaların taşınacağı yerler yüksek katlı ve asansörsüz ise firmamız yük taşıma asansörü ile oluşabilecek hasarı önlemektedir.

Firmamız günlük eleman çalıştırmamaktadır. Ekibimiz firmamız bünyesinde çalışan kişilerdir. Çalışanlarımız kesinlikle paketleme, etiketleme ve taşıma konusunda özenli hareket etmektedir.

Firmamız nakliye için taşımanın olduğu yere geldiğinde montajlı malzemelerin sökülmesi işlemini personelimiz tarafından sağlamaktadır. Eşyalar taşınacakları adresten sökülerek taşınır ve yeni adreslerinde tekrar kurulur ve yerleştirilir. İzmir Konya nakliyat olarak taşıma işlemimizin yanı sıra eşyalarınızı yerleştiriyoruz da.

Konya İzmir nakliyat firmamız taşıma sonrası oluşan her türlü kirliliği personeli ile temizlemektedir. Böylece temiz ve güvenli bir iş sağlanmaktadır.

İzmir Konya Nakliyat Fiyatı

Nakliye fiyatı taşınacak olan eşyaların yoğunluğuna ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir. İzmir Konya nakliyat firması olarak bu işin uzmanları ile beraber çalışmaktayız.

İzmir Konya nakliyat fiyatı belirlenirken eksper personelleri gelip nakliye hizmetinin bedelini ve bu işin hizmetinin nasıl verileceğini tespit eder. Bu doğrultuda eksper personeli bir rapor oluşturur ve bu rapora göre bir taşıma planı oluşturulur.

İzmir Konya nakliyat fiyatı bu şekilde oluşturulmaktadır. Aklınızda nakliye firmamıza dair soru işareti varsa hemen bizimle iletişime geçin ve sorularınızı giderin.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde İzmir Konya nakliyat fiyatı hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmış olursunuz. Bizim ile iletişime İzmir nakliyat iletişim sayfamızdan geçebilirsiniz. Sitemizde daha detay bilgiyi ise İzmir evden eve nakliyat sayfamızdan edinebilirsiniz.Yorum Yaz