İzmir Kayseri Taşımacılık

İzmir Kayseri Taşımacılık

İzmir ve Kayseri arası mesafe 838,5 km 10 saat 13 dakikadır. Bu kadar uzun süren bir yolda eşyalarınızın güvenilir firmalara emanet edilmesi gerekmektedir. İzmir Kayseri taşımacılık olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde varacağı noktaya ulaştırmaktayız.

İzmir Kayseri taşımacılık güvenilir bir nakliye firması mı? Öncelikle firmamız vergi kaydı olan ve vergilerini ödeyen yasal bir firmadır. Yasallığımızı sağlayan gerekli belgelere sahip bulunmaktayız. İzmir Kayseri taşımacılık olarak şehirlerarası yük taşıma yetkisine de sahibiz.

İzmir Kayseri Nakliyat

Nakliye işini yapan çok fazla firma bulunmaktadır. Bunların bazıları korsan firma olarak bazıları ise varlığını sadece internet sitesi üzerinden varlığını sürdürmektedir. Altına taşıma için gerekli arabayı sağlayan herkes kendini nakliyeci diye gösterebilmektedir.

Halbuki gerçek bir nakliye firmasının araçlarının kendi etiketini taşıması gerekir. Araçların taşıma yetkisi olmalıdır. Sözleşme ve nakliye sigortası yapmaktan çekinmemelidir. Çünkü gerçek firmaların güvencesi bunlardır. Korsan firmaların çoğunun ağzından çıkan laf ‘ Biz de söz senettir.’ olmaktadır.

İzmir Kayseri nakliyat firması olarak hassasiyetinize özen göstermekteyiz. Bunun için de işe başlamadan sizinle sözleşme yapmaktayız. Eşyalarınızın ve taşımacılık esnasında olası risklere dönük nakliye sigortası da yapmaktayız. Korsan firmalar bu tür güvenlik önlemlerini her zaman göz ardı eder.

Korsan firmaların yanında bir de internet üzerinden nakliye işi yapanlar vardır. Bunların varlığı bile şüphe konusudur. İnternet üzerinden nakliye için paranızı alırlar ama iş nakliyeciliğe geldiğinde asla görünmezler. Çünkü bu firmalar hiçbir şey yapmadan sadece sizi dolandırmanın peşindedirler.

İzmir Kayseri nakliyat olarak sizi uyarmayı kendimize bir görev biliriz. Bu yüzden herhangi bir taşıma işiniz olduğunda detaylı bir araştırma yapmanızı önermekteyiz. Bunu gerek internet üzerinden yaparsınız gerek de tanıdıklarınızdan fikir alarak yaparsınız. Ama korsan firmaların eline düşmemeye dikkat edin.

İzmir Kayseri nakliyat firması olarak taşıma yapacağımız adrese önceden bakıp araçlarımızı ona göre seçmekteyiz. Oda sayısı ve eşyaların yoğunluğuna göre hareket etmekteyiz. Taşıma günü geldiğinde ekibimiz bütün profesyonelliği ile eşyalarınızı paketlemeye başlamaktadır. Kırılabilir olan eşyalarınız özel etiketleme ile paketlenmektedir. Böylece bu eşyalarınız daha özenli ve dikkatli taşınmaktadır.

Firmamız eşyaların tüm de-montaj ve montaj işlemlerini yapmaktadır. Bu işlemlerin yaparken galoşlar ile çalışmaktayız çünkü bu şekilde kirlenme oranını azaltmaktayız. İzmir Kayseri nakliyat firmamız taşıma planını yapmak için ücretsiz ekspertiz imkanı sağlamaktadır.

Ekspertiz mesafeyi, taşınacak eşyaları vb. bütün unsurları hesaplayarak bir taşıma planı oluşturur. Bu plan doğrultusunda taşıma fiyatı belirlenir ve taşıma işlemine başlanır.

İzmir Kayseri Nakliyat Fiyatı

İzmir Kayseri nakliyat fiyatı belirlenmesinde kat edilen mesafe önemlidir. Mesafenin uzunluğunu yolculuğun ve taşımanın uzun sürmesi anlamına gelmektedir. Bu süre zarfında eşyalarınızın bütün güvenlik önlemleri sağlanmış olup kaliteli bir şekilde taşınmaktadır.

Bunun yanı sıra firmamız çalışanları sigortalı bir şekilde çalışmaktadır. Çalışanlarımız günü birlik tutulan hamallardan oluşmamaktadır. Kendi bünyemizde barındırdığımız uzman ve sertifikalı çalışanlardır. Bu arkadaşlarımız eşyalarınızın yoğunluğuna göre emek harcamaktadır. Yani İzmir Kayseri nakliyat fiyatını eşyalarınızın yoğunluğu, oda sayısı, ve çalışanlarımızın emekleri gibi unsurlar da belirlemektedir.

Firmamız taşıma için asansörlü nakliyat imkanı da sağlamaktadır. Eşyalarınızı daha rahat, kolay ve hızlı bir şekilde taşımaktayız. Bunun yanı sıra firmamız taşıma sonrası oluşan kirliliği de toplamaktadır. Taşıma ile ilgili aklınızdaki soruların cevabını bulmak için firmamız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Böylece İzmir Kayseri nakliyat fiyatı ile ilgili daha geniş bir bilgiye sahip olursunuz. 

Nakliyat hizmetlerimize dair daha fazla bilgi için İzmir evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilir, dikkatiniiz çekecek uyarı ve bilgiler bulabilirsiniz.


İzmir Kayseri Taşımacılık İzmir Kayseri Taşımacılık