İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul Nakliyat


İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat hizmetini, dört yüz yetmiş bir(471,9 kilometre) kilometrelik yol güzergahında kendi araçlarımız ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile, sözleşmeli, taşımacılık sigortası yaparak güvenli veriyoruz.

İstanbul İzmir şehirlerarası taşımacılık  iki farklı yöntem ile yapıyoruz.

Bir, sadece sizin eşyanızın aşınmasıdır.

İki, parça eşya şeklinde, özel bölümlü araca, farklı kişi, kurumların eşyaların, ayrı bölümlere yerleştirilerek taşınmasıdır.

İzmir İstanbul Nakliyat Özel Araç

İstanbul İzmir eşya nakliyatında, eşya yoğunluğunuz fazla ise, özel nitelikleri olan eşyalarınız İzmir İstanbul nakliyatvar ise, aceleniz varsa önerdiğimiz yöntem, sizin eşyanıza özel nakliyat aracı ile taşımaktır.

Personelimiz ve aracımız, sadece sizin eşyanızı taşıyacağı için, taşınma zamanını siz belirleyebilirsiniz. Taşınma ve yönteminde ve fiyatta anlaşıldığı zaman sözleşme ve nakliye sigortası yapılarak, sözleşmede belirlenen yöntem ve zamanda eşyanız alınarak, yeni adresinize güvenle taşınır.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Bu yönteme, parsiyel taşıma da denir. Nakliyat kamyonu şehirlerarası taşımacılık için özel olarak bölümlendirilmiştir. Her bölüme aynı güzergahta olan yurttaşın eşyası yerleştirilir. Bölümlere eşya yerleştirme iniş sırasına göre olur. Örneğin, İzmir İstanbul güzergahında Manisa, Kocaeli, Balıkesir, Bursa illerimiz var. Bu illere taşınacak diğer yurttaşların eşyası belirli zaman aralığında alınır, yeni adreslerine indirilir.

İzmir İstanbul parsiyel taşımacılığın olası dezavantajı, belirli sürede oluşan zaman kaybıdır. Avantajı ise, daha ekonomik olmasıdır. Çok fazla eşyası olmayan ve acelesi olmayan vatandaşlara bu yöntemi de tavsiye ediyoruz.

İzmir İstanbul Nakliyat Fiyatı

İzmir İstanbul taşımacılık fiyatı, özel araç ile yapıldığında, parsiyel yapıldığında farklı İstanbul İzmir nakliyatolmaktadır. Yine eşya yoğunluğu, eşyaların alındığı ve taşınacağı evin kat yüksekliği fiyat ücretini etkilemektedir. Bu neden ile, eşya yoğunluğu bilinmeden, kat yüksekliği bilinmeden taşıma yöntemi belirlenmeden, İzmir İstanbul nakliyat 2000 TL-3500 TL gibi rakamlar vermek mümkün değildir.

İzmir İstanbul Nakliye Uyarı

Bu bilgiye sahip olmadan fiyat verenler konusunda da ayrıca bilgilendirmek isteriz. Zira, bunlar komisyoncu, korsan hatta dolandırıcı olabiliyorlar. Lütfen fiyat alır iken yasal ve gerçekten nakliyat firması, aracı olan firmadan, fiyat aldığınızdan emin olarak fiyat alınız.

En önemli bilgi, İzmir İstanbul nakliye fiyatı bir değil birkaç firmadan almayı ihmal etmeyiniz, karşılaştırma yaparak oluşan fiyat farkının nedeni konusunda bilgi edininiz.

Bizden bilgi almak için ise İzmir nakliyat iletişim sayfasında iletişim bilgilerimizi sunduk. Ayrıca İzmir evden eve nakliyata dair detay bilgileri de paylaştık.Yorum Yaz