İzmir Fabrika Taşıma

İzmir Fabrika Taşıma


İzmir Fabrika Taşıma

İzmir fabrika taşıma uzman personel ve profesyonel araç donanımı gerektiren bir hizmettir. Mavi Ege nakliyat olarak biz, fabrika taşımacılığında uzmanlaşan personelimiz ve donanımlı araçlarımız ile nitelikli güvenceli nakliye hizmeti veriyoruz.

İzmir Fabrika Nakliyat

İzmir fabrika nakliyatı nasıl yapıyoruz?

Taşınacak fabrikayı ekspertiz personelimiz öncelikle inceliyor. Ekspertiz yapmak firmamızda ücretsizdir. Müsait olduğunuz bir zamanda fabrikanıza geliyor. Taşınacak eşyaları yerinde görüyor. Fabrikanın konumunu inceliyor. Yeni yerinizi de inceliyor. Hangi personel ile hangi araçların çalıştırılacağına karar veriyor. Sizin le taşınacak malzemeler konusunda fikir alış verişi yapıyor.

Fabrika nakliyatı nasıl olacağına dair rapor hazırlıyor.

İzmir Fabrika Nakliyat Fiyatı

Ekspertiz raporunu üzerinden toplantı ve değerlendirme yapan firmamız İzmir fabrika nakliyat fiyatı fiyatını belirliyor. Bu fiyatı sizinle değerlendiriyor. Fikir alış verişi yapıyor.

İzmir fabrika nakliyat fiyatı elbette taşınacak fabrika malzemesine, çalışacak personel sayısına ve niteliğine, kullanılacak nakliyat aracına ve yeni fabrikanızın özelliklerine göre belirleniyor.

Önce nasıl bir fabrika taşıma hizmeti verileceği belirleniyor sonra bu hizmetin İzmir fabrika nakliyat fiyatı ücretini yani bedelini belirliyor.

İzmir Fabrika Nakliyat Güvenliği

İzmir fabrika nakliyat güvenliğini nasıl sağlanır?

  • Uzman personel ve profesyonel araç çalıştırılarak sağlanır.
  • İzmir fabrika nakliyat sözleşmesi yaparak sağlanır.
  • Taşınacak malzemenin sözleşme sonrası, nakliyatın hemen öncesi, paketleme, ambalaj yapmadan hemen önce, nakliye sigortası yaparak güvenliği garanti altına alarak sağlanır.

Fabrika Taşıma Sigortası

Fabrika taşıma sigortası, taşıma süresinde öngörülemeyen veya olası risklere karşı alınan yasal güvenlik önlemidir.

Bu pek önemsenmese de hayati düzeyde gereklidir. Nasıl yangın sigortası, deprem sigortası yapılıyor ise, taşıma için de taşıma sigortası yapılması gereklidir.

“bizim personelimiz uzmandır, araçlarımız sağlamdır, taşıma sigortasına ne gerek var?”  diyen bir nakliyatçıya itibar etmeyiniz. “Deprem olmaz deprem sigortasına ne gerek var, yangın olmaz yangın sigortasına ne gerek var” demek ile aynı şeydir.

Biz bu bilgilendirme ışığında doğru ve güvenli fabrika taşımacılığını nasıl yaptığımızı paylaştık.

En azından doğru bilgilendirmeyi paylaştık ki başka firma ile fabrikanızı taşısanız bile o firmadan ne isteyeceğinizi, güvenli fabrika nakliyatı nasıl yaptıracağınızı bilmenizi istedik.

Önemli olan sizin işinizi Mavi Ege İzmir evden eve nakliyatın yapması değildir. Önemli olan güvenli fabrika nakliyatını sizin yaptırmanızdır.

Fabrika taşımacılığı için daha detaylı bilgi isterseniz İzmir nakliyat telefon bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

 Yorum Yaz