İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat


İzmir Evden Eve Nakliyat

Mavi Ege firması olarak 2000 lerden beri İzmir evden eve nakliyat sektöründe faaliyet yürütmekteyiz. Bundan otuz yıl öncesine göre hem biz hem de sektör oldukça değişmiş ve gelişmiştir. Daha modern daha profesyonel bir taşımacılık anlayışını sektörde hakim kılmak için ilk olarak kendimizi daha modern ve profesyonel hale getirdik.

İzmir Evden Eve Profesyonel Nakliyat Nasıl Yapılır?

Profesyonel taşımacılık anlayışının temel özellikleri nelerdir. Genel felsefesinde insan odaklı İzmir evden eve nakliyatbir firmanın neyi yaparsam insanların daha huzurlu daha güvenli bir şekilde eşyalarını taşıyabilirim sorusu ile çıkmıştır. İzmir evden eve nakliyat işinin özü güvene dayalıdır. Çünkü insanlar eşyalarını size teslim etmektedirler. Sizde bu eşyalara kendi eşyanız gibi değerlendirmezseniz ortaya çıkan sonuç insanları tatmin etmeyecek hatta üzecektir. İnsanların eşyalarına kıymet veriyor fakat kendinizi yenilemiyor, geliştirmiyor iseniz de aynı sonucu verecektir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme

Profesyonel ve modern İzmir evden eve nakliyat firması ile amatör bir firma arasında ne gibi farklar vardır. Karşımızdaki firmanın amatör mü profesyonel mi olduğunu nasıl anlarız?

Bunu anlamanın yolu firma ile ilk iletişime geçtiğiniz anda fiyat sorarak başlayabilirsiniz eğer firma size telefonda her hangi bir rakam telaffuz ederse o firma ya amatördür ya da korsan bir firmadır.

Profesyonel bir firmadan alacağınız cevap eşyalarınızı ve yerinizi görmeden bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Çünkü işin doğrusu budur. Ne kadarlık bir emek ve zaman harcanacak buizmir evden eve nakliye hesaplanıp size bir fiyat verilmelidir.

Profesyonel İzmir evden eve nakliyat firması gelen personelin bilgisi ve sizinle iletişimi ile de kendisini gösterir. Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra size ne gibi araçların kullanılacağını, asansörün kullanılacak ise nereye nasıl kurulacağını ve nakliye ücretinin ne kadar olacağını bir çırpıda söyleyecektir.

Eğer bir anlaşma sağlanırsa bundan sonra sözleşmenin hazırlanıp imzalanması aşamasına geçilir. Bu sözleşme aşamasında firmayı ziyaret ederek firmanın yasal ve evraklarını da incelemeniz size firmanın gerçekliği konusunda bir fikir verecektir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Tekniği

Modern bir İzmir evden eve nakliyat firması eşyalara azami özen gösteren firmadır demiştik. Peki, bunu nasıl yapmalıdır.

İlk olarak eşyaların paketlenmesi ve istiflenmesi konusunda kendisini gösterir. Sıradan bir paketleme malzemesi ve koli yerine bu iş için üretilmiş özel malzemeleri kullanarak başlayabilir.

Çarpmalara karşı fazladan direnç gösteren bu malzemeler sayesinde eşyalarınız daha da güvenli bir şekilde nakledilir. Ayrıca en kötü olasılıklara karşı eşyaların sigortalanarak ekstra bir güvence sağlanmış olunur.
Modern bir firma olmanın önemli göstergelerinden birisi de günübirlik sıradan, vasıfsız elemanlarla değil de bu işin eğitimini almış neyi nasıl yapması gerektiğini bilen profesyonel elemanların varlığıdır.

İzmir evden eve nakliyat sektöründeki birçok firmanın es geçtiği bu durum hem çalışan insanların hem eşyasını taşıtan insanların hem de özünde firmanın aleyhine bir durum oluşturmaktadır. Mavi Ege olarak ayrıca beyaz eşya ve mobilyaların sökümü ve tekrar montajında uzman ekipleri de bünyemizde barındırmaktayız.

İzmir Evden Eve Nakliyat Uyarı

İzmir evden eve nakliyat sektörünün son zamanlarda hızla geliştiğini söylemiştik.

Bu gelişme beraberinde birçok olumsuz durumu da getirmektedir. Bunların başında da özünde nakliyat işini hiç bilmeyen insanların sektöre girmesidir.

Bu tür insanlar bir kamyonla nakliyatçı olunacağını sanarak büyük bir gaflete düşmektedirler. Ayrıca bu insanlarla iş yapan kişilerin de mağduriyet hikâyeleri kulaktan kulağa yayılmaktadır.

Profesyonel bilgi ve hizmet için İzmir evden eve nakliyat sayfamızda daha fazla bilgi paylaştık. Dilerseniz ziyaret edebilirsiniz. Şirketimize ulaşmak isterseniz İzmir nakliyat iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Yorum Yaz