İzmir Asansörlü Taşımacılık

İzmir Asansörlü Taşımacılık


İzmir Asansörlü Taşımacılık

İzmir’de ev taşıtacak vatandaşlarımız diğer şehirlerimizden daha şanslıdırlar. Çünkü İzmir evden eve sektöründe İzmir asansörlü taşımacılık anlayışı yerleşmiş ve hızla gelişmiştir.

İzmir Asansörlü Nakliyat

Kısaca asansörlü taşımacılığı hiç bilmeyenler için ne olduğunu açıklayalım. Sanılanın aksine bina içindeki asansör değildir. Sadece bu iş için tasarlanmış bina dışına kurulan özel bir asansördür.
İzmir asansörlü taşımacılık ta kullanılan birkaç çeşit asansör bulunmaktadır. Bunları genel olarak mekanik ve hidrolik sistem diye ikiye ayırmak mümkündür. Mekanik asansörler daha uygun fiyatlı olup hem kullanım açısından hem de zaman açısından pek tercih izmir asansörlü nakliyatedilmemektedir.

Hidrolik sistemler ise biraz daha maliyeti yüksek olmasına karşın hem zaman tasarrufu sağlamakta hem de eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Mavi Ege Asansörlü Taşımacılık

Mavi Ege firması olarak çeşitli hidrolik asansörleri bünyemizde barındırarak her ağırlıktaki eşyaların rahatlıkla taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Bütün asansörlerin mülkiyeti bize ait olup hiçbir şekilde dışardan asansör temini gibi bir zahmete ne kendimizi ne de müşterilerimizi sokmamaktayız.

İzmir evden eve nakliyat sektöründe asansörlü taşımacılık anlayışını ilk gerçekleştiren firmalardan birisi olmak bizim için gurur vericidir.

Uzman bir arkadaşımızın evini taşıtmak isteyenlerle ilk görüşmesi sırasında asansöre ihtiyaç duyulup duyulmadığına ya da evin İzmir asansörlü taşımacılık için uygun olup olmadığına, hangi tip asansörün en iyi sonuç vereceğine karar vermektedir. Sonrasında hangi asansörün neden kullanılması gerektiğini ev sahibine etraflıca anlatarak kafalarda bir soru işareti İzmir asansörlü nakliyeoluşmasının önüne geçilmektedir.

İzmir Asansörlü Nakliye Bilgilendirme

İzmir nakliyat sektöründe birçok firma asansörlü nakliyat hizmeti verdiklerini söylemektedir. Fakat bu firmaların birçoğu kendi asansörüne sahip olmayıp dışardan kiralama yoluna gitmektedirler.

Buda eşyasını taşıtan vatandaşlara fazladan ücret olarak dönmektedir. Asansör için verdiği ücreti ikiye katlayarak yurttaşa yansıtan bu firmalara mutlaka asansör siz mi ait diye sormak gereklidir.

İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatı

Mavi Ege nakliyattan, İzmir asansörlü nakliyat fiyatı alırken fazladan bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Çünkü bizim asansörlerimiz firmamızındır. Sizden ekstra asansör kirası ücreti alınmaz. Asansöürlü nakliyat fiyatı, soyguna dönüşmez, gerçek hizmet üzerinden olur.

İzmir evden eve taşımacılıkta asansör kullanımı oldukça pratik ve faydalıdır fakat bunun kullanımı profesyonel ellerde olmak zorundadır. Aksi takdirde oluşacak kazalar ciddi hasarların yanı sıra yaralanmalara hatta ölümlere dahi sebebiyet vermektedir.

Mavi Ege olarak bu konuda sadece asansörü kullanan değil tüm personelimize de gerekli eğitimi vermekte ve bir anlık dikkatsizliğin sonuçlarını anlatmaktayız.

Mavi Ege İzmir nakliyat firması olarak eğer taşınma esnasında asansör kullanılması gereken bir durum varsa mutlaka kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Daha hızlı, daha güvenli ve daha modern bir taşımacılık için asansör kullanmak şarttır. Yorum Yaz