Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat

Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat

Eşyanızı hiçbir sorun yaşamadan, güvenli olarak, Güzelbahçe evden eve nakliyat firması ile taşımak istiyorsanız ne yapmalısınız? Bilmeniz gereken ve taşımacılık firmalarında aramanız gereken özellikler nelerdir?

Güzelbahçe Nakliyat

Güzelbahçe’ye veya Güzelbahçe’den ev ya da iş yeri eşyanızı taşıtacağınız firmanın profesyonel özelliklere sahip olması, nakliyenin güvenli yapılması için çok önemlidir.

Profesyonel olarak, Güzelbahçe nakliyat hizmeti veren firma sadece burada değil maalesef İzmir de çok az sayıdadır. Yüzlerce nakliyece var fakat çoğu merdiven altı veya korsan çalışmaktadır.Güzelbahçe evden eve nakliyat

Firmalardan bilgi veya teklif alır iken önce sizin firmalardan öğrenmeniz gereken bilgiler olmalıdır. Siz bu bilgilerden emin olmalısınız.

Güzelbahçe nakliye hizmeti veren firmanın vergi kimliği yani vergi kaydından emin olmalısınız. Bu işletme, eşyanızı kendisi mi taşıyor yoksa sizin eşyanızı taşıma işini bir başka firmaya mı taşıtıyor? Bunu yapan komisyoncu nakliyatçılar piyasa da maalesef var.

Bilmeniz gereken diğer önemli bilgi de işletme bünyesinde ki uzman personeli ve kendi aracı ile mi eşya taşıma hizmeti veriyor? Bu şu açıdan önemli, gündelikçi insanları, nakliye işin de yevmiyeci olarak çalıştırıyorlar. Bu insanların sigortası dahi yapılmıyor. Meslekten olmadıkları için işi bilmiyorlar. Firmaya karşı da yükümlü değiller. Bugün var yarın yoklar. Dolayısı ile ambalaj, paket, de-montaj, montaj işini bilmiyorlar. Rast gele eşya toplayıp boşalttıklarından eşyalarınıza ciddi zararlar verebiliyorlar. Firma bu elemanların eşyaya verdiği zararı da üstlenmiyor. “Personel hatası beni ilgilendirmez” diyor.

Güzelbahçe Güvenli Taşımacılık

Biz, Güzelbahçe güvenli taşımacılık hizmeti veriyoruz. Güveni nasıl oluşturuyoruz?

Güzelbahçe nakliyat

  • Yasal nakliye firmasıyız. Tüm personelimiz firmamızın meslekten uzman personelidir. Tüm araçlarımızın bakımı zamanında yapılır. Teknik donanımı taşımacılık için özel düzenlenmiş araçlardır.
  • Güzelbahçe evden eve nakliyatın güvenli olması için yasal yükümlülüğü de üstleniyoruz. Sözleşme yaparak yükümlülüklerimizin yasal sorumluluğunu imza ile belirliyoruz.
  • Öngörülemeyen tehlikelere karşı da taşımacılık sigortası ile eşyanızı ayrıca güven altına alıyoruz.
  • Ayrıca ambalaj, paketlemeyi her eşyaya özel ambalaj malzemesi ile yapıyoruz ki eşya özel olarak güvene alınıyor.
  • De-montaj ve montaj işini firma bünyemizdeki ustalarımız yaptığından bu sorumluluğu da biz alıyoruz.
  • Siz sadece özel eşyalarınızı alıyorsunuz. Tüm eşyaların toplanması, paketlenmesi, ambalajı ve taşınması firmamızın profesyonel kadrolarının görevidir.
  • Yeni evinizde mobilyanız monte ediliyor. Beyaz eşyanız kurularak çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Güzelbahçe Nakliye Fiyatı

Yük asansörü gerekli olup olmadığına, bulunduğunuz kat yüksekliğine, eşya yoğunluğuna, taşınacağınız yerde ki sokak ve kat durumuna göre, Güzelbahçe nakliye fiyatı teklifi sunuyoruz.

Bu bilgileri edinebilmek için ücretsiz eksperimiz uygun zamanda geliyor. Taşınmanın nasıl yapılacağına dair detaylı bilgi ediniyor.

Güzelbahçe taşıma hizmeti nereden, nasıl yapacağını bilmeden, Güzelbahçe nakliye fiyatı 500-800 TL gibi rakam veren firmalara karşı da özellikle dikkatli olmanızı öneriyoruz, tavsiye ediyoruz.

Daha detaylı İzmir evden eve nakliyat bilgileri için ilgili sayfamızı siteden ziyaret edebilir, bize ulaşmak için de İzmir nakliyat iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Yorum Yaz